bude ťa zaujímať

1. Ako sa dostanem do JUMP ARÉNY autom?

Zídeš z bratislavského obchvatu v smere na letisko, prejdeš okolo bývalého obchodného domu Galan a za ním na svetelnej križovatke odbočíš doľava. V diaľke už zbadáš budovu Aircraft Sport House s logom KidsHouse. JUMP ARÉNU nájdeš na 2. poschodí. Pre detailnejšiu predstavu si môžeš pozrieť mapu.

2. Ktorým autobusom sa dostanem do JUMP ARÉNY?

Najbližšia výstupná zastávka pri JUMP ARÉNE sa volá „Fafruny“. Pozor, je na znamenie. Na tejto zastávke stoja autobusy č. 61 zo smeru Hlavná stanica a č. 96 zo smeru Prokofiefova.

3. Musím si urobiť rezerváciu, keď si chcem prísť zaskákať?

Rezervácia skákania nie je povinná. Avšak odporúčame si ju urobiť. Prečo? Do nášho online rezervačného systému evidujeme každú rezerváciu skákania, môžu to byť skákania jednotlivcov, osláv, skupinové, či súkromné. Môže sa stať, že JUMP ARÉNA je na určitý čas plne obsadená, najmä počas víkendov, či zlého počasia. V takom prípade by si musel počkať na jej uvoľnenie. Preto je super, ak si pred návštevou JUMP ARÉNY overíš jej dostupnosť a rezervuješ si želaný termín skákania online .

4. Ako je možné urobiť rezerváciu?

Rezerváciu je možné urobiť online, telefonicky alebo e-mailom. Ak ide o rezerváciu skákania pre jednotlivca, či rodinnú „skákačku“, odporúčame online rezerváciu cez náš web . Ak ide o skupinu (škola, klub, organizácia a iné), odporúčame rezerváciu prostredníctvom e-mailu info@jumparena .sk, kde s vami dohodneme všetky detaily. V prípade narodeninovej oslavy, odporúčame použiť online rezerváciu cez náš web . Nech si však vyberieš ktorýkoľvek spôsob, sme tu pre teba. :)

5. Čo je potrebné pre rezerváciu oslavy?

Oslavu si môžeš rezervovať online cez náš rezervačný systém alebo zaslaním svojej požiadavky na e-mail info@jumparena.sk. V online rezervácii si vyberieš voľný termín, balík a k nemu všetko podľa vlastných predstáv. Ak nám napíšeš e-mail, náš personál ťa bude kontaktovať do 24-hodín a spolu doriešime všetko potrebné pre úspešné zorganizovanie tvojej oslavy.

6. Kedy je v JUMP ARÉNE najmenej ľudí?

Na návštevnosť JUMP ARÉNY vplýva viacero faktorov: počasie, školské prázdniny, súkromné rezervácie, dni pracovného pokoja, narodeninové oslavy a iné. Štandardne býva v JUMP ARÉNE najmenej ľudí v pracovné dni, v skorších poobedňajších hodinách. Aktuálnu obsadenosť si môžeš vždy pozrieť cez náš online rezervačný systém .

7. Keď mám menej ako 15 rokov, musím prísť do JUMP ARÉNY v sprievode rodiča?

Vstup maloletých osôb mladších ako 15 rokov je možný len v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu. Ak je vek maloletého:

  • Dieťa od 3 rokov – 7 rokov - vstup do JUMP ARÉNY je možný v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu, ktorý je povinný vykonávať nad maloletým aktívny dozor
  • Dieťa od 7 rokov – 11 rokov – vstup do JUMP ARÉNY je možný v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu, ktorý je zodpovedný za maloletého po celú dobu pobytu v JUMP ARÉNE a je povinný vykonávať nad dieťaťom minimálne pasívny dozor
  • Dieťa od 11 rokov – 15 rokov – vstup do JUMP ARÉNY je možný v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu, ktorý je zodpovedný za maloletého po celú dobu pobytu v JUMP ARÉNE. Rodič má možnosť ponechať maloletého samého v priestoroch JUMP ARÉNY po vyplnení Formulára pri prevzatí maloletého dieťaťa. Prevádzkový poriadok JUMP ARÉNA 2018.
  • Dieťa nad 15 rokov – povinné preukázať sa platným dokladom totožnosti (občiansky preukaz, cestovný pas)
  • Dospelá osoba - povinná preukázať sa platným dokladom totožnosti (občiansky preukaz, cestovný pas)

8. Aké oblečenie je najvhodnejšie pre skákanie na trampolínach?

Najvhodnejšie je športové oblečenie.

9. Koľko minút pred začiatkom skákania mám prísť?

Odporúčaný príchod je 20 minút pred začiatkom skákania. Tzn., že ak chceš začať skákať o 16:00 hod., príď o 15:40 hod.. Tento čas využiješ na registráciu, prezlečenie a pozretie si bezpečnostného videa.

10. Ako to prebieha po príchode do JUMP ARÉNY?

Po príchode do JUMP ARÉNY si vyzuješ topánky :) a prejdeš k pokladni s označením „REGISTRÁCIA JUMP ARÉNY“. Tu absolvuješ registráciu. Ak si rezerváciu termínu urobil online, personálu nahlásiš svoje meno a čas rezervácie. Samotná registrácia zahŕňa oboznámenie sa s obsahom Prevádzkového poriadku JUMP ARÉNA 2018. jeho následné vyplnenie a podpísanie. Zaplatíš za svoj rezervovaný čas, na ruku dostaneš náramok vo farbe, ktorú uvidíš na obrazovke s odpočítavaním času tvojho skákania a obuješ si protišmykové ponožky. V prípade záujmu môžeš dostať kľúčik od skrinky, za ktorý žiadame zálohu vo výške 5 €. Päť minút pred štartom rezervovaného skákania si pozrieš bezpečnostné video, v ktorom sú zhrnuté všetky najdôležitejšie bezpečnostné pokyny. Náš dozor ti ich opäť pripomenie pri vstupe do JUMP ARÉNY.

11. Ako dlho môžem skákať?

Minimálna dĺžka vstupu je 60 minút. Môžeš však skákať ako dlho chceš, v závislosti od dostupnej kapacity a našich otváracích hodín. V ponuke máme vstupy: 60 minút, 90 minút a 120 minút.

12. Musím naozaj pri každej návšteve JUMP ARÉNY pozerať bezpečnostné video?

Áno. Video má dĺžku 2:30 min. a do JUMP ARÉNY sa dostaneš až po jeho skončení. Bezpečnostné video v prípade potreby aktualizujeme takže je možné, že verzia, ktorú si videl naposledy, nemusí byť aktuálna.

13. V akých ponožkách môžem skákať?

V priestoroch JUMP ARÉNY je pohyb návštevníkov možný iba v špeciálne upravených protišmykových ponožkách, ktoré si môžeš zakúpiť na recepcii JUMP ARÉNY. V prípade, že máš vlastné protišmykové ponožky, môžeš ich použiť až po kontrole naším personálom – ich protišmyková časť totiž musí byť dostatočne veľká a kvalitná.

14. Nachádzajú sa v priestoroch JUMP ARÉNY sprchy?

Áno, v priestoroch JUMP ARÉNY sú sprchy k dispozícii. :)

15. Ponúkate nápoje a jedlo?

Áno, v JUMP ARÉNE máme vlastnú kuchyňu s ponukou chutných teplých jedál, napr. kuracie teriyaki pripravované metódou SOUS-VIDE, obľúbenú pizzu, šaláty a dokonca aj jedlá pre menšie detičky.

Nájdeš u nás aj sladké mňamky, odporúčame ti koláče od kuchára Pepeho , niektoré sú vhodné aj pre celiatikov. Kompletnú ponuku našich jedál a nápojov si môžeš pozrieť v Jedálničku Jedálničku (english version) .

16. Môžeme u vás zakúpiť darčekovú poukážku na vstup do JUMP ARÉNY?

Áno, v ponuke máme darčekovú poukážku na 60-minútový vstup v hodnote 9,90 € pre 1 osobu. Zakúpiť ju je možné len osobne na recepcii JUMP ARÉNY.

X