JUMP SCHOOL

JUMP SCHOOL

Top novinka na trhu - športová škola JUMP ARÉNy- JUMP SCHOOL od 11 rokov!

enjoy movement!

Chceš sa začať venovať cool športu súčasnej generácie? Už ťa nebaví športová klasika?

Ak navyše miluješ nespútaný pohyb, energiu, jump s prvkami parkouru a máš chuť naučiť sa niečo úplne iné a nové s profi trénerom a fakt si dobre zašportovať,

tak potom nesmieš chýbať na tréningoch našej novej športovej školy JUMP SCHOOL v Jump Aréne! Koncept školy ako aj  tréningy sú pod vedením osobnosti z oblasti jumpu a parkouru Johnyho Minárika z Born To Trick.
Pozor miest máme veľmi málo, preto neváhaj a rýchlo sa prihlás! Začíname 22.10. 2018


JUMP SCHOOL je novinka na trhu, preto ju trochu predstavíme. Naše tréningy sú o jumpe nie o  fitness jumpingu. Ide o tréning v jump centre, kde je trampolínová plocha, nie samostatné malé trampolíny s konštrukciou. Počas tréningu sa učíme správne a bezpečne skákať, koordinovať pohyby, naučíme sa rôzne zaujímavé prvky jumpu a čiastočne parkouru, ako aj triky. Využívame všetky možnosti Jump Arény, vrátane prekážok, košov a pod. Cieľom školy je naučiť rôzne triky, dobre si zašportovať, precvičiť aj skryté partie, čo práve tento typ športovej aktivity umožňuje, odreagovať sa a mať fajn postavu, ale hlavne byť fit. Ukážku z našej hodiny, o čom to je, nájdeš vo videu.


Ak cítiš, že toto je ten správny tréning a chceš byť súčasťou tímu novej školy, tu sú podmienky.

Do športového tímu Jump School sa môžeš prihlásiť ak máš 11 a viac rokov.

Trénerom je Johny Minárik z Born To Trick. Tréningy sú naozaj športové a chceme vidieť aj pokrok a výsledky. Trénujeme preto 3 krát do týždňa v pondelok, stredu a piatok od 17.00 do 18.30 u nás v Jump Aréne.

Prvý kurz, ktorý rozbiehame je JUMP SCHOOL BASIC, kde za je 12 tréningov zaplatíš len 190 eur so všetkým. Cena za 1 tréning vrátane vstupného do Jump Arény tak predstavuje 16 eur, čiže za 90 min tréningu platíš len 6 eur.


Nie je na čo čakať! Prihlás sa do 20.10.2018 na info@jumparena.sk Čakáme ťa na tréningu Jump School v Jump Arene

enjoy movement!

X