HAPPY DAY

3.6.2020 konečne opäť otvoríme Jump Arena a Laser Zone ako aj Enjoy restaurant v Bratislave!


Milí priatelia,


3.6. 2020 konečne opäť otvoríme Jump Arena a Laser Zone ako aj Enjoy restaurant v Bratislave. Veľmi sa tešíme, že u nás opäť rozprúdite energiu, život a radosť, ktoré nám vyše 2 mesiacov chýbali.

Pre ochranu vášho zdravia ako aj zdravia nášho tímu, budeme dodržiavať prísne hygienické podmienky a disciplínu, k čomu budeme potrebovať aj vašu pomoc. Keďže hygiena a bezpečnosť patrili vždy k hlavným hodnotám našej filozofie, rozhodli sme sa prijať okrem usmernení RUVZ aj ďalšie opatrenia, ktoré veríme prispejú k vášmu pocitu bezpečia.


OTVÁRACIE HODINY sú pondelok – nedeľa 10:00 – 20:00.

Odporúčame prísť rovno v športovom oblečení, v ktorom plánujete skákať, aj keď sú vám šatne plne k dispozícii.


Zároveň otvárame aj party priestory v Jump Arena a v Laser Zone pre narodeninové oslavy. Rezervácie sú možné od 3.6. 2020 ONLINE.


Pred vstupom do Enjoy Zone v Bratislave (Jump Arena, Laser Zone a Enjoy restaurant) si dovolíme každému klientovi (dospelí aj deti): 1. Vstup bude možný len s rúškom u dospelých aj detí. Počas skákania a laser hry rúško nemusíte používať, počas konzumácie v Enjoy restaurant a pri baroch si samozrejme rúško môžete zložiť, ale po dojedení prosíme o opätovné nasadenie.


 1. Po vyzutí topánok alebo natiahnutí návlekov na topánky si musí každý (dospelý aj dieťa) vydezinfikovať ruky našou dezinfekciou.

Odporúčame následne využiť aj umytie rúk, na našich toaletách, kde nájdete antibakteriálne mydlá a jednorazové papierové utierky. Dezinfekcie na ruky s automatickým dávkovačom, ktoré boli v našich centrách vždy, nájdete na stĺpoch. Sú vám a vašim deťom plne k dispozícii, počas celej návštevy.


 1. Podpis prevádzkového poriadku (štandardná aj doterajšia súčasť v Jump Arena a v Laser Zone), ktorého súčasťou je aj čestné prehlásenie o zdravotnom stave. Podpis prevádzkového poriadku zároveň slúži ako evidencia zákazníkov, ktorú vyžaduje RUVZ pri interiérových športoviskách.


 1. Počas celej doby poprosíme doprovod o dodržiavanie 2 m odstupu od iných klientov – stoly a stoličky sú u nás už podľa tejto podmienky nastavené.


a potom už len uži si to naplno! enjoy it!
Dovoľte nám ešte predstaviť čo všetko sme zabezpečili a zaväzujeme sa dodržiavať pre vaše zdravie a váš pocit bezpečia: 1. Priestory prešli hĺbkovou dezinfekciou vrátane trampolín, atrakcií, penovej jamy, laser zbraní a viest a pod. Dezinfekcia bude prebiehať aj počas dňa a samozrejme hĺbkovo každý deň po zatvorení, alebo pred otvorením. Na dezinfekciu používame odporúčané dezinfekčné prostriedky na báze alkoholu.


 1. Toalety budú kontrolované a dezinfikované každých 30 min. Rovnako tak umývadlá, prebaľovacie pulty, dávkovače mydla, kľučky, svetelné vypínače, tlačidlá výťahov, odpadkové koše atď.


 1. Atrakcie, stoly, stoličky a pod. budú zamestnancami dezinfikované aj počas prevádzky.


 1. Všetci zamestnanci budú mať každé ráno meranú teplotu a budú informovať vedenie o akýchkoľvek aj minimálnych zdravotných problémoch, tak aby boli v práci len ak sa cítia 100% zdraví.


 1. Zamestnanci musia povinne používať rúško a gumové rukavice a využívať dezinfekciu po platbách a pod. Všetci zamestnanci sú zaškolení a povinní dodržiavať odporúčania a dôkladnú osobnú hygienu, hlavne pravidelnú dezinfekciu rúk a dodržiavanie 2 m odstupu.


 1. Všetky predmety, ktoré je možné bezodkladne dezinfikovať po každom klientovi, typu perá, kľúčiky od skriniek a pod. budú pravidelne po každom klientovi vyčistené.


 1. Prijímať sa budú hlavne bezkontaktné platby, preto vás prosím o podporu v tomto smere.


 1. Priestory budú po celú dobu pravidelne vetrané.


 1. K hlavnému baru v Bratislave sme inštalovali zábranu z plexiskla.


 1. Na každý stôl sme umiestnili pre klientov odporúčania ako chrániť seba a ostatných. Na toaletách nájdu deti aj dospelí postup ako si správne umývať ruky.Veríme, že sme urobili maximum, pre zabezpečenie, čo najpríjemnejšieho a hygienicky bezpečného priestoru pre zábavu, relax, možnosť zašportovať si, najesť sa, či osláviť u nás narodeniny. Prosíme, aby ste prispeli aj vy ochranou seba a druhých a dodržiavali naše a všeobecné podmienky a pomohli tak znižovať riziko.Nezabudnite sa preto chrániť sami:


 • Umývajte si často ruky po dobu 20 sekúnd a nedotýkajte sa tváre.

 • Udržujte odstup od ostatných minimálne 2m.

 • Zakryte si ústa a nos, keď kýchate.

 • Pred a po každej konzumácii si vydezinfikujte ruky.


 •  

  Ak máte akékoľvek otázky, na ktoré ste tu nenašli odpovede, napíšte nám prosím na:

  info@jumparena.sk Bratislava

  Tešíme sa a Vás a ďakujeme za Vašu lojalitu.

  Tím Jump Arena & Laser Zone & KidsHouse