bude ťa zaujímať

1. Ako sa dostanem do JUMP ARENA autom?

Zídeš z bratislavského obchvatu v smere na letisko, prejdeš okolo bývalého obchodného domu Galan a za ním na svetelnej križovatke odbočíš doľava. V diaľke už zbadáš budovu Aircraft Sport House s logom KidsHouse. JUMP ARENA nájdeš na 2. poschodí. Pre detailnejšiu predstavu si môžeš pozrieť mapu.

2. Ktorým autobusom sa dostanem do JUMP ARENA?

Najbližšia výstupná zastávka pri JUMP ARENA sa volá „Fafruny“. Pozor, je na znamenie. Na tejto zastávke stoja autobusy č. 61 zo smeru Hlavná stanica a č. 96 zo smeru Prokofiefova.

3. Musím si urobiť rezerváciu, keď si chcem prísť zaskákať?

Rezervácia skákania nie je povinná. Avšak odporúčame si ju urobiť. Prečo? Do nášho online rezervačného systému evidujeme každú rezerváciu skákania, môžu to byť skákania jednotlivcov, osláv, skupinové, či súkromné. Môže sa stať, že JUMP ARENA je na určitý čas plne obsadená, najmä počas víkendov, či zlého počasia. V takom prípade by si musel počkať na jej uvoľnenie. Preto je super, ak si pred návštevou JUMP ARENA overíš jej dostupnosť a rezervuješ si želaný termín skákania online.

4. Ako je možné urobiť rezerváciu?

Rezerváciu je možné urobiť online, telefonicky alebo e-mailom. Ak ide o rezerváciu skákania pre jednotlivca, či rodinnú „skákačku“, odporúčame online rezerváciu cez náš web. Ak ide o skupinu (škola, klub, organizácia a iné), odporúčame rezerváciu prostredníctvom e-mailu info@jumparena.sk, kde s vami dohodneme všetky detaily. V prípade narodeninovej oslavy, odporúčame použiť online rezerváciu cez náš web. Nech si však vyberieš ktorýkoľvek spôsob, sme tu pre teba. :)

5. Čo je potrebné pre rezerváciu oslavy?

Oslavu si môžeš rezervovať online cez náš rezervačný systém alebo zaslaním svojej požiadavky na e-mail info@jumparena.sk. V online rezervácii si vyberieš voľný termín, balík a k nemu všetko podľa vlastných predstáv. Ak nám napíšeš e-mail, náš personál ťa bude kontaktovať do 24-hodín a spolu doriešime všetko potrebné pre úspešné zorganizovanie tvojej oslavy.

6. Kedy je v JUMP ARENA najmenej ľudí?

Na návštevnosť JUMP ARENA vplýva viacero faktorov: počasie, školské prázdniny, súkromné rezervácie, dni pracovného pokoja, narodeninové oslavy a iné. Štandardne býva v JUMP ARENA najmenej ľudí v pracovné dni, v skorších poobedňajších hodinách. Aktuálnu obsadenosť si môžeš vždy pozrieť cez náš online rezervačný systém.

7. Keď mám menej ako 15 rokov, musím prísť do JUMP ARENA v sprievode rodiča?

Vstup maloletých osôb mladších ako 15 rokov je možný len v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu. Ak je vek maloletého:

  • Dieťa od 3 rokov – 7 rokov - vstup do JUMP ARENA je možný v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu, ktorý je povinný vykonávať nad maloletým aktívny dozor
  • Dieťa od 7 rokov – 11 rokov – vstup do JUMP ARENA je možný v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu, ktorý je zodpovedný za maloletého po celú dobu pobytu v JUMP ARENA a je povinný vykonávať nad dieťaťom minimálne pasívny dozor
  • Dieťa od 11 rokov – 15 rokov – vstup do JUMP ARENA je možný v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu, ktorý je zodpovedný za maloletého po celú dobu pobytu v JUMP ARENA. Rodič má možnosť ponechať maloletého samého v priestoroch JUMP ARENA po vyplnení Formulára pri prevzatí maloletého dieťaťa. Prevádzkový poriadok JUMP ARENA.
  • Dieťa nad 15 rokov – povinné preukázať sa platným dokladom totožnosti (občiansky preukaz, cestovný pas)
  • Dospelá osoba - povinná preukázať sa platným dokladom totožnosti (občiansky preukaz, cestovný pas)

8. Aké oblečenie je najvhodnejšie pre skákanie na trampolínach?

Najvhodnejšie je športové oblečenie.

9. Koľko minút pred začiatkom skákania mám prísť?

Odporúčaný príchod je 20 minút pred začiatkom skákania. Tzn., že ak chceš začať skákať o 16:00 hod., príď o 15:40 hod.. Tento čas využiješ na registráciu, prezlečenie a pozretie si bezpečnostného videa.

10. Ako to prebieha po príchode do JUMP ARENA?

Po príchode do JUMP ARENA si vyzuješ topánky :) a prejdeš k pokladni s označením „REGISTRÁCIA JUMP ARENA“. Tu absolvuješ registráciu. Ak si rezerváciu termínu urobil online, personálu nahlásiš svoje meno a čas rezervácie. Samotná registrácia zahŕňa oboznámenie sa s obsahom Prevádzkového poriadku JUMP ARENA jeho následné vyplnenie a podpísanie. Zaplatíš za svoj rezervovaný čas, na ruku dostaneš náramok vo farbe, ktorú uvidíš na obrazovke s odpočítavaním času tvojho skákania a obuješ si protišmykové ponožky. Päť minút pred štartom rezervovaného skákania si pozrieš bezpečnostné video, v ktorom sú zhrnuté všetky najdôležitejšie bezpečnostné pokyny. Náš dozor ti ich opäť pripomenie pri vstupe do JUMP ARENA.

11. Ako dlho môžem skákať?

Minimálna dĺžka vstupu je 60 minút. Môžeš však skákať ako dlho chceš, v závislosti od dostupnej kapacity a našich otváracích hodín. V ponuke máme vstupy: 60 minút, 90 minút a 120 minút.

12. Musím naozaj pri každej návšteve JUMP ARENA pozerať bezpečnostné video?

Áno. Video má dĺžku 2:30 min. a do JUMP ARENA sa dostaneš až po jeho skončení. Bezpečnostné video v prípade potreby aktualizujeme takže je možné, že verzia, ktorú si videl naposledy, nemusí byť aktuálna.

13. V akých ponožkách môžem skákať?

V priestoroch JUMP ARENA je pohyb návštevníkov možný iba v špeciálne upravených protišmykových ponožkách, ktoré si môžeš zakúpiť na recepcii JUMP ARENA. V prípade, že máš vlastné protišmykové ponožky, môžeš ich použiť až po kontrole naším personálom – ich protišmyková časť totiž musí byť dostatočne veľká a kvalitná.

14. Nachádzajú sa v priestoroch JUMP ARENA sprchy?

Áno, v priestoroch JUMP ARENA sú sprchy k dispozícii. :)

15. Ponúkate nápoje a jedlo?

Áno, v JUMP ARENA máme vlastnú kuchyňu s ponukou chutných teplých jedál, napr. kuracie na prírodno, obľúbenú pizzu, šaláty a dokonca aj jedlá pre menšie detičky.

Nájdeš u nás aj sladké mňamky, odporúčame ti koláče od kuchára Pepeho , niektoré sú vhodné aj pre celiatikov. Kompletnú ponuku našich jedál a nápojov si môžeš pozrieť v Jedálničku .

16. Môžeme u vás zakúpiť darčekovú poukážku na vstup do JUMP ARENA?

Áno, v ponuke máme darčekovú poukážku na 60-minútový vstup v hodnote 9,90 € pre 1 osobu. Zakúpiť ju je možné len osobne na recepcii JUMP ARENA.

X