freejumping

Freejump

Voľné využitie našich atrakcií: 27 trampolín, smečovanie, vybíjaná, penová jama, skoky z veže do airbagu, ...

Príď si len tak zaskákať, máš minimálne hodinu na objavovanie svojich schopností a limitov. K dispozícii máš všetky atrakcie. V JUMP ARENA nájdeš:

27 pospájaných trampolín

Zaskáč si a zabávaj sa. Ak budeš mať chuť vyskúšaj aj základné akrobatické prvky ako je odrazenie z kolien alebo zo sedu. Pre zvládnutie salta vzad môžeš využiť naklonené trampolíny. Na nácvik náročnejších akrobatických prvkov skús penovú jamu.

Smečovanie: Slam Dunk Contest

Toto musíš dať! Poriadne sa odraz a zasmečuj!

Vybíjaná: Ultimate Dodgeball

Ideálna zábavka pre teba, tvoju partiu alebo skupinu hráčov, ku ktorej sa môžeš pridať. Loptou sa snažíš zasiahnuť hráča súperovho tímu, a naopak vyhnúť sa jeho útokom. V JUMP ARENA pritom využívaš vlastnosti trampolíny, vyhýbaš sa výskokmi a uhýbacími manévrami, pričom môžeš využiť aj bočné naklonené trampolíny.

Penová jama

Odraz sa z trampolíny, zaži beztiažový stav a uži si mäkký dopad ako do perinky. Penová jama je taktiež ideálna na tréning pokročilejších akrobatických trikov.

Skoky z veže do air bagu

Zažiješ adrenalín voľného pádu. Veže sú vysoké od 2 do 2,5 metra. Po skoku dopadneš do vzduchom naplneného air bagu. Môžeš si tak vyskúšať koordinovanie tela počas letu. Alternatívou skoku do air bagu z veže je skok z trampolíny.

Chôdza a skákanie na lane

Chôdzu po lane určite poznáš. U nás je jej tréning maximálne bezpečný. Ak aj spadneš, dopadneš do penovej jamy s molitanovými kockami. JUMP ARENA je ideálnym miestom na tvoje prvé kroky po lane. Je vhodná aj pre pokročilých, pretože tu môžu bezpečne trénovať skoky a náročnejšie triky.

9,90 1 hodina
rezervuj si online
15+ alebo so súhlasom rodičov

Praktické informácie

Ako to prebieha pri návšteve JUMP ARENA a odpovede na najčastejšie otázky súvisiace s tvojou návštevou nájdeš v sekcii Bude ťa zaujímať.

O

X

Vyberte si z našej ponuky